Про завод

Історія Київського вентиляційного заводу почалася задовго до його введення в експлуатацію. Кілька років тому однією з компаній, які входять до Групи компаній Ventilator® була здійснена поставка трьох димососів ДН№22 на велике підприємство. Не маючи в своєму розпорядженні виробничої бази, дані димососи були закуплені у одного з українських заводів виробників промислових вентиляторів. Прийом товару за якістю з боку замовника здійснювала жорстка але технічно дуже грамотна людина з більш ніж тридцятирічним досвідом експлуатації подібних машин.

Під час прийому замовлених димососів ним були виявлені істотні недоліки. В ході усунення проблем та обговорення цієї ситуації, фахівцем була швидкоплинно кинута фраза: «у мене складається таке враження, що за останні 30 років в сфері виробництва промислової вентиляції не те що не зроблено суттєвих поліпшень технології виробництва але більш того сталася інволюція, та погіршення якості вентиляторів і димососів». Багаторічний досвід продажу промислових вентиляторів з точністю підтверджував ці слова. На українському ринку промислові вентилятори, димососи вироблялися за старим «радянським» зразком без видимих поліпшень, але з видимими втратами в технології і якості в цілому. Що викликало особливе здивування, так це те, що в сегменті побутової та комерційної вентиляції якість вентиляторів вироблених в Україні істотно підвищилася.

Саме тоді народилася ідея принципово змінити підхід до технології та якості виробництва саме в галузі промислової вентиляції і побудувати новий завод промислової вентиляції з метою організації виробництва промислових вентиляторів на якісно новому рівні. І врешті решт ця амбітна ідея була втілена в життя!

На сьогодні, Київський вентиляційний завод є головним виробничим підприємством Групи компаній Ventilator® спеціалізується на виробництві промислових вентиляторів, димососів і циклонів. Завод введений в експлуатацію в лютому 2015 року та на відміну від всіх існуючих заводів в Україні в сегменті промислової вентиляції він побудований з «нуля» в результаті ретельного аналізу і розрахунків технології виробництва промислової вентиляції. Хоча завод є абсолютно новим, його основною гордістю і конкурентною перевагою є сучасна технологія виробництва вентиляторів і висококваліфікований персонал з 20-річним досвідом виробництва промислової вентиляції і запуску технологічних процесів.

Ми можемо з упевненістю заявити, що на сьогодні володіємо однією з кращих технологій виробництва промислових вентиляторів в Україні. Цех металообробки заводу повністю оснащений усіма необхідними високоточними верстатами токарно-фрезерної групи. Розкрій листового металу виробляється на машині термічної різки з джерелом плазмового різання «Hypertherm Powermax 105» (США), це краще рішення на сьогодні в світі з різання листового металу. Зварювальні роботи проводяться на зварювальних апаратах інверторного типу TPS 320i C Pulse 4R / FSC марки Fronius (Австрія). Використання високотехнологічних зварювальних апаратів зробило можливим суттєво підвищити якість швів як в вуглецевих металах різної товщини так і при зварюванні алюмінієвих сплавів і нержавіючої сталі. Токарні роботи виконуються на нових сучасних токарних верстатах з ЧПУ з дуже високою точністю роботи в 0.008 мм. Для найвимогливіших клієнтів ми пропонуємо комплектацію вентиляторів і тягодутьевих машин електродвигунами WEG – одним зі світових лідерів в сфері асинхронних машин. Це стало можливим завдяки досягненню згоди в переговорах про партнерство між WEG Equipamentos Electricos S.A. і ТОВ «Київський вентиляційний завод» і подальшої роботи за ОЕМ-контрактом. Всі промислові вентилятори до розміру № 8 направляються в цех порошкового фарбування. Для фарбування використовуються одні з кращих в світі порошкові фарби компанії Akzo Nobel (Нідерланди). Київський вентиляційний завод володіє унікальними і повністю оцифрованими технічними умовами, що робить можливим виготовляти окремі елементи промислових вентиляторів з високою точністю при ідеальній повторюваності. Підприємство розміщене на виробничій базі загальною площею 1.4 га в центрі м Бровари. Має 2800 загальних квадратних метрів виробничих та складських приміщень. Входження заводу в групу компаній Ventilator® дає можливість користуватися одним з найбільших складів промислових електродвигунів в Україні, які знаходяться в розпорядженні ТОВ «Електродвигуни». Ексклюзивним дилером Київського вентиляційного заводу є лідер продажів українського ринку в сегменті промислової вентиляції – ТОВ «Промислові вентилятори», що дає можливість планово і постійно завантажувати замовленнями виробничий процес і тим самим істотно зменшити собівартість продукції і підвищити її якість за рахунок серійного виробництва.

Найбільш ходові позиції промислових вентиляторів запускаються у виробництво великими серіями і підтримуються на складі.

На сьогоднішній день Київський вентиляційний завод здійснив експортні поставки своєї продукції в наступні країни: США, Білорусь, Казахстан, Туркменістан, Молдова, Боснія і Герцеговина, Китай, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Південна Корея, Литва, Екваторіальна Гвінея, Судан, Естонія.

Географія поставок ТОВ “КВЗ”:

География поставок мапа

Наші сертифікати:

 

Наші дозволи: