Пиловловлюючі агрегати

Агрегати пилоуловлюючі «Київського вентиляційного заводу» - агрегати, що представляють собою промислові пилососи для видалення різного роду сухих пилових забруднень різного дисперсного складу. Це агрегати класів ЗІЛ-900М, ІРП 1.5, АП, ПУ, ФМК для уловлювання частинок пилу від дрібнодисперсних до крупнодисперсних фракцій пилу в цехах підприємств різних галузей промисловості.
Картинка не найдена - КВЗ

Асортимент пилоуловлюючих агрегатів «Київського вентиляційного заводу» різноманітний, в ньому представлені моделі різного призначення з різними конструктивними особливостями і специфікою монтажу. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виробити різноманітні моделі пилоуловлюючих агрегатів, технічні параметри яких взаємопов’язані з типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації. Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виробляє пилоуловлюючі агрегати найвищої якості на українському ринку. Більше того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва пилоуловлюючих агрегатів, дають нам суттєві переваги і перед рядом європейських виробників. Пиловловлюючі агрегати, що випускаються вентиляційним заводом, як правило, – агрегати двоступеневої очистки (двоступеневі фільтри). Пилоуловлюючі агрегати, являють собою металеві ємності у вигляді циліндра, всередині яких встановлені конструктивні елементи для очищення повітря. Межі робочих температур навколишнього простору в виробничих приміщеннях при функціонуванні пилоуловлюючих агрегатів класів ЗІЛ-900М, ІРП 1.5 складають мінус 40 ° С – плюс 40 ° С при вологості, що сягає 100%. Максимум допустимої запиленості – 400 г / м3. Температура очищається пилоуловлювальними агрегатами класів АП, ПУ повітряного середовища повинна обмежуватися величиною 80 ° С, а класу ФМК – 90 ° С при температурі навколишнього повітря – плюс 10 ° С – 45 ° С. При функціонуванні всіх класів пилоуловлюючих агрегатів наявність забруднень липкого, хімічно активного характеру і волокнистої структури не допустима. Принцип роботи більшості пилоуловлюючих агрегатів полягає в фільтрації всмоктуваного засміченого повітря. Він, потрапляючи в агрегат через вхідний патрубок, спочатку проходить щабель грубої очистки в сухому фільтрі-циклоні. Тут повітряному потоку надається обертальний рух, за рахунок якого відбувається відділення найбільших сторонніх часток, за допомогою відцентрової сили. На другому ступені відбувається продув потоку повітря крізь тканинний фільтр, на якому осідає дрібнодисперсний пил. Очищений повітряний потік повертається в виробниче приміщення за схемою рециркуляції. Відфільтровані забруднення збираються в пилосбірнику для подальшої утилізації. Пил, що осів на тканинному фільтрі, сприяє більш якісному очищенню повітря, так як створює додаткову перешкоду для чергового сміття. Для очищення тканинного фільтра без розтину корпусу агрегату проводиться струшування його за допомогою особливого механізму, яким оснащений пилоуловлювач. При грамотній експлуатації такого обладнання, а також своєчасному очищенні фільтруючих елементів здійснюється досить ефективне видалення пилу.

Переваги пилоуловлюючих агрегатів:

  • простота конструкції;
  • регенерація тканинних фільтрів;
  • надійність;
  • швидкість монтажу;
  • компактність – можливість монтажу на малих площах;
  • легке видалення накопичень інфільтрату;
  • зведення техобслуговування до мінімуму;
  • мінімум створюваного шуму;
  • відсутність впливу на мікроклімат приміщення;
  • довговічність.

Сайт нашого заводу влаштований так, що покупець без зусиль знайде відповідну його потребям модифікацію пиловловлюючого агрегату. Одна з переваг пилоуловлюючих агрегатів – доступна вартість.