Вентилятори місцевого провітрювання

Вентилятори місцевого провітрювання «Київського вентиляційного заводу» - агрегати-аератори ВОЕ, ВМП, ВМЕ для якісного провітрювання приміщень, що знаходяться на поверхні шахт, в коридорах, тупікових виробках шахт, цехів, складів великої довжини, затребувані вони і для вентиляції запилених площ закритого типу класів П-II а й П-II в сільськогосподарській сфері.
Картинка не найдена - КВЗ

Асортимент вентиляторів «Київського вентиляційного заводу» різноманітний, в ньому представлені моделі різного призначення з різними конструктивними особливостями і специфікою монтажу. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виробити різноманітні моделі вентиляторів місцевого провітрювання, технічні параметри яких взаємопов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і корпусу, схемою виконання вентилятора, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації.

Вентилятори місцевого провітрювання, що випускаються вентиляційним заводом, – вентилятори одноступінчастого типу. Пиловологозахищений клас вентиляторів місцевого провітрювання ВОЕ і вибухобезпечний ВМЕ оснащені електродвигунами (ВОЕ – стандартне виконання двигуна, ВМЕ – вибухобезпечне виконання двигуна), вибухобезпечний клас ВМП – пневматичним приводом. Вентилятори місцевого провітрювання класу ВОЕ застосовуються при максимумах щільності повітря в 1,2 кг / м3, запиленості в 50 мг / м3 і відносній вологості в 95% при 25 ° С, не більше температурних величин – мінус 40 – плюс 40 ° С, класів ВМП, ВМЕ при максимумах щільності повітря в 1,3 кг / м3, запиленості в 50 мг / м3 і відносній вологості в 95% при 25 ° С, не більше температурних величин – мінус 20 – плюс 35 ° С. Вентилятори місцевого провітрювання потрібно встановлювати горизонтально. Максимум відхилення від горизонтальної осі становить ± 30 °. Вентилятори місцевого провітрювання можуть бути застосовані як при всмоктуючому, так і при нагнітальному провітрюванні.

Переваги вентиляторів місцевого провітрювання:

  • простота виконання;
  • надійність;
  • простота монтажу;
  • мінімум вібрації – 5 мм / с;
  • наявність глушника шуму;
  • компактність;
  • економічність;
  • простота в експлуатації;
  • можливість цілодобової довготривалої роботи;
  • високий рівень ККД.

Тип кліматичного виконання вентиляторів місцевого провітрювання – У (регіон помірний), Т (регіон тропічний) розміщення за категорією 2 (пиловологозахишенності виконання), 5 (вибухобезпечне виконання) – нормативи ГОСТу 15150-69. У замовника завдяки сайту нашого заводу є унікальна можливість ознайомитися з різними моделями вентиляторів місцевого провітрювання, вибрати з їх числа відповідну модифікацію виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, типу металу. Одна з переваг вентиляторів місцевого провітрювання – помірність ціни.