Дахові вентилятори

Дахові вентилятори «Київського вентиляційного заводу» - витяжні вентилятори радіального (відцентрового) типу, що виконують функції загальнообмінної вентиляції. Дахові вентилятори встановлюють на дахах споруд різного роду, будівель, захищених будь-яким покрівельним матеріалом. Вентилятори для покрівлі затребувані в комплексах вентиляції громадських, житлових, адміністративних будівель, різного призначення виробничих приміщень для експлуатації без повітропровідних магістралей.
Картинка не найдена - КВЗ

Асортимент вентиляторів «Київського вентиляційного заводу» різноманітний, в ньому представлені моделі різного призначення з різними конструктивними особливостями і специфікою монтажу. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виготовити різноманітні моделі дахових вентиляторів, технічні параметри яких взаємопов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і корпусу, схемою виконання вентилятора, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації.

Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виробляє дахові вентилятори найвищої якості на українському ринку. Більш того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва дахових вентиляторів, дають нам суттєві переваги і перед рядом європейських виробників. Вентилятори дахові, що випускаються вентиляційним заводом, – вентилятори з низьким тиском при односторонньому всмоктуванні. Вони призначені для видалення з будівель повітря, інших газових сумішей, рівень агресивності яких щодо всіляких марок вуглецевих сталей аналогічний агресивності повітряного середовища. Концентрація в переміщуваної газовому середовищі з температурою, що не перевищує 60 ° С, твердих пилових домішок варіюється 0 – 0,1 г / м3, а вміст утворень липкого і волокнистого характеру виключений. Витяжні покрівельні вентилятори виробляються у вигляді моноблоку як в загальнопромисловому (вуглецева сталь), так і корозійностійкому (нержавсталь), вибухонебезпечному (різнорідні метали, алюміній) виконаннях. Всередині металевого корпусу розміщене робоче колесо з лопатками, які відігнуті в бік, протилежний руху обертання. Цей основний робочий орган вентилятора з’єднаний з приводом, захищеним металевим кожухом від негативного впливу атмосферних опадів. Для установки покрівельного вентилятора на даху об’єкту передбачені спеціальні отвори під анкерні кріплення.Такий вентилятор оснащений захистом від проникнення атмосферних опадів до елементів конструкції.

Принцип роботи відцентрового вентилятора – забір повітря під дією відцентрової сили, що з’являється в результаті обертання лопатей специфічної форми. Дахові відцентрові вентилятори розраховані на виштовхування повітря в сторону під кутом 90 ° до осі каналу вентиляції. Видалення повітря завдяки високій продуктивності відбувається завжди, незважаючи навіть на присутність сильного вітру. Залежно від сфери використання дахові вентилятори комплектуються електроприводами з різними показниками (частота обертання, потужність).

Переваги покрівельних вентиляторів:

 • посилена конструкція;
 • простота монтажу;
 • мінімум техобслуговування;
 • наявність захисту від атмосферного впливу;
 • мала вага;
 • довговічність;
 • компактність;
 • відсутність системи обов’язкових повітропроводів;
 • зниження втрат тиску;
 • низька споживана потужність;
 • висока продуктивність;
 • високий ККД.

Переваги використання дахового вентилятора в приміщеннях великих розмірів:

 • відсутність необхідності в створенні дорогої та громіздкої системи вентиляції;
 • легкодоступність елементів комплексу обслуговування / ремонту всередині приміщення;
 • виключення ушкоджень фасадів будівель через створення виходу з вентиляційної системи.

Саме тому дахові вентилятори – найекономніший варіант забезпечення вентиляції в приміщенні. Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив виробництво під замовлення клієнта робочих коліс для дахових вентиляторів зі специфічною конусоподібною маточиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни під час експлуатації вентиляторів. Тип кліматичного виконання дахових вентиляторів – У (регіон помірний), Т (регіон тропічний) розміщення по категорії 1 – нормативи ГОСТу 15150-69. Покупець зможе без зусиль відшукати на сайті нашого заводу відповідну модель покрівельного вентилятора, виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, типу металу. Одна з переваг дахових вентиляторів – розумність ціни.