Металообробка

В Україні на ринку токарних робіт існує шалена конкуренція. Але тільки в разі простих деталей, з великими допусками. Що ж стосується сучасних виробів, то до них пред'являються такі вимоги, які можливо виконати тільки на верстатах з ЧПУ. А таке обладнання є далеко не на кожному підприємстві.

Наша Компанія виконує токарні роботи на замовлення, Київ та регіони України замовляють послуги у нас. Токарні роботи виконуємо якісно, швидко і не дорого.
Ми виконуємо замовлення на токарні роботи практично будь-якої складності. Виготовляємо як типові деталі та вироби, так і індивідуальні замовлення за Вашими кресленнями або власними розробками.
Токарні роботи по металу, нержавіюча, алюмінію, міді, бронзі, гідної металах в Броварах по хорошей цене.
На токарні роботи ціна у нас розраховується індивідуально і залежить від типу металу і складності виконання замовлення.

шахова фігура слон виточена з металу шахова фігура пішак виточена з металу шахова фігура Король виточена з металу палець різьбовій зі сферичною головкою, з накрученою гайкою клапан розподільний латунний в зборі вал обробляється на токарному верстаті

 

Серійне виробництво деталей на ЧПУ верстатах.

При збільшенні обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.

Несерійні роботи і виготовлення прототипів.

Гарантія дотримання всіх вимог креслень.

маточини різного діаметру маточини минулі чорнову обробку маточини готові крупним планом стелаж з готовими маточинами різних видів стелаж з готовою продукцією маточини двох видів

Серійне нарізування резьб в деталях з використанням резьбонарезного маніпулятора з ЧПУ.

Дрібні токарні роботи, наприклад нарізування різьблення, можна проводити на будь-якому станочном обладнанні, тоді як серійне виробництво не обходиться без сучасних верстатів з комп'ютеризованим управлінням.

зразки мітчиків резьбонарезного маніпулятора з ЧПУ мітчик резьбонарезного маніпулятора

Різьбонарізний маніпулятор для швидкого, якісного та зручного нарізування різьблення від М3 до М16. Шпиндель дозволяє нарізати різьблення під будь-яким кутом. Нарізування різьблення в наскрізних і глухих отворах заготовок зі сталі, чавуну, кольорових сплавів і пластиків.

виробництво пальців

Виробництво пальців для спецтехніки як в стандартному виконанні, так і в доопрацьованому під конкретні умови вигляді. У більшості випадків для виготовлення пальців підходить сталь 40Х, 45 з твердістю в межах HRC 40 … 45.

Палець конусний-різьбовій за кресленнями та зразками замовника.

різні пальці конусно-нарізні готові

пальці циліндричні з упором і різьбленням з гайками в зборі

виготовлення маточин

Маточина – це центральна частина обертається деталі з отвором для насадки на вал або вісь. Через маточину передається обертальний рух. Для роботи при постійних навантаженнях маточини роблять суцільнометалевими: з литої сталевої болванки виточують деталь потрібної форми. Такий спосіб дозволяє виготовити міцну конструкцію без ділянок напруги.

процес розточування маточини на токарному верстаті процес обробки маточини на токарному верстаті

Плазмова різка металу

Різка металів на верстаті плазмового різання з ЧПУ є найбільш сучасним і технологічним способом обробки листового металу. На відео проводиться різання деталей з листа нержавіючої сталі за координатами.

Також поряд з цим ми надаємо наступні послуги і роботи з металообробки на замовлення:

 • фрезерна обробка
 • вальцювання металу
 • електричне зварювання
 • Точкова зварка
 • Покриття лакофарбовими матеріалами
 • Різка кругляка і труб великих діаметрів і багато іншого

Технологія виготовлення валів на КВЗ

Вали – це деталі циліндричної форми, що виготовляються в основному з вуглецевої і легованої сталі.

Виготовлення валів – складний і відповідальний процес, який вимагає не тільки високого професіоналізму від виконавця робіт, але ретельного розрахунку.

 1. Для виготовлення валу використовуються заготовки з великим припуском, котрі тримаються в патроні і підтискаються заднім центром. При чорновій обробці необхідно максимально зняти припуск.
чорнова обробка вала на токарному верстаті

 1. Заздалегідь виточений конус (центр) затискаємо в патрон верстата і знімаємо малу частину металу. Надавши конусу співвісність з обертовим патроном верстата.
центрирующий конус для виготовлення вала

 1. Чистова обробка валів проводиться в центрах, за одну установку, при цьому один кінець вала закріплюється диску приводу чи використовується хомутик. А другий кінець підтискаються заднім центром. Виконуємо чистову обробку двома різцями лівим і правим з гострою кромкою. При цьому дотримуємося швидкість і подачу верстата для запобігання дроблення і шорсткості поверхні.
 1. Перевіряємо магнітними стійками все ділянки вала на співвісність один до одного і биття. А особливо важливі ділянки (де будуть одягнені підшипники) контролюємо індикаторами з ціною поділки 0,01 мм.


 1. Знімаємо вал з верстата і затискаємо за середину деталі, з мінімальним вильотом з патрона. Проточуємо ділянку на кінці вала під різьбу і робимо канавку для виходу нарізного різця.

 1. Нарізаємо метричну різьбу на обох кінцях вала (ліву і праву).


В результаті виходить вал ідеальної геометричної форми.

Кінець вала з правого різьбленнямКінець вала з лівою різьбоюготові вали вал крупним планом готові вали з гайками і без

Кожен з перерахованих вище етапів робіт по-своєму важливий і не може бути виключений із загального технологічного процесу.