Електроручний вентилятор середнього тиску одностороннього всмоктування для протирадіаційних сховищ і споруд цивільної оборони, які не мають автономної системи електропостачання.
Картинка не найдена - КВЗ

«Київський вентиляційний завод» – основне виробниче підприємство Групи компаній Ventilator®, що спеціалізується на виробництві промислових вентиляторів, циклонів і димососів. Виробництво вентиляторів і підрозділи металообробки повністю оснащені високоточними верстатами з ЧЦП дня токарно-фрезерної групи, інноваційними машинами плазмового і лазерного для розкрою листового металу, зварювальними апаратами інверторного типу від світових лідерів і багатьом іншим сучасним обладнанням. Завод пропонує великий асортимент відцентрових (радіальних) вентиляторів. Для найвимогливіших замовників можлива комплектація вентиляторів високоякісними електродвигунами світового бренду WEG.

На складі нашого заводу присутні всі затребувані на сьогоднішній день моделі промислових вентиляторів, правильно впроваджена система логістики дозволяє доставляти в стислі терміни необхідну сировину і комплектуючі для виготовлені під замовлення вентиляторів, яких немає в наявності на складі. Завод пропонує широкий асортимент комплектуючих, а також різні види супутньої продукції, без яких неможливий грамотний монтаж і комфортна довготривала експлуатація обладнання.

Ми прагнемо виконати максимум роботи для Вас і за Вас, так як поважаємо нашого клієнта, цінуємо його час. На сторінках сайту «Київський вентиляційний завод» викладена вичерпна інформація для тих, кому необхідні якісні промислові вентилятори, що відповідають вимогам сьогоднішнього дня. Практика підказує, що за допомогою професійної консультативної підтримки фахівця нашого заводу процес знайомства з характеристиками відцентрового вентилятора, його конструктивними особливостями, сам підбір моделі за більш прийнятною для покупця ціною здійснити легше і швидше.