ДИМОТЯГИ ТА ТЯГОДУТТЬОВІ МАШИНИ

Тягодуттьові машини «Київського вентиляційного заводу» - нагнітальні лопатеві машини, які створюють примусове пересування повітря, повітряних мас, забруднених димовими газами, твердими сторонніми частинками, в технологічних комплексах промислових печей, котельних установок та інших системах спалювання паливної сировини.
Картинка не найдена - КВЗ

«Київський вентиляційний завод» пропонує покупцеві широку лінійку тягодуттьових машин з різними параметрами, що відрізняються один від одного конструктивними особливостями. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виробити різноманітні моделі димотягів, дуттьових, млинових вентиляторів, технічні параметри яких безпосередньо пов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і равлика (допустима агрегація равлика коефіцієнтними колесами), схемою виконання машини, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації.

Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виробляє тягодуттьові машини найвищої якості на українському ринку. Більше того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва димотягів, надають нам суттєві переваги перед цілим рядом європейських виробників.

Тягодуттьові машини, що випускаються нашим заводом, це – агрегати одностороннього всмоктування відцентрового типу. Димососи Д, ДН затребувані в технологічних установках різного роду для транспортування неагресивних газів при температурі до 200 ° С з концентраціями сторонніх зважених часток, що не перевищують 2 г / м3, а часом і агресивних, вибухонебезпечних мас.

Дуттьові вентилятори ВД, ВДН створюють безперервний приплив свіжих (повітряних) мас з температурою – мінус 30 ° С ÷ плюс 80 ° С. Знаходження у складі повітряних мас абразивів, вибухонебезпечних речовин, пилу з волокнистої структурою і липкими властивостями, зміст пилових включень понад 0,1 г / м3 – неприпустимі.

Млинові вентилятори ВВСМ транспортують пилоповітряні суміші, при запиленості вугільним пилом, що не перевищує 80 г / м³. Млинові вентилятори ВМ забезпечують безперервне транспортування аеросуміші з тією ж концентрацією твердих частинок, властивості яких (абразивність і схильність до налипання) подібні властивостями вугільного пилу. Максимальна температура цих пилоповітряних сумішей 200 ° С.

Тягодуттьові машини, як правило, виконують з одного типу металу – вуглецевої сталі (стандартне виконання).
В окремих випадках, в силу технологічних особливостей виробництва споживача, під замовлення, машини можуть бути виготовлені також з різних марок нержавсталей або з різнорідних металів. Розглянуті різновиди тягодуттьових машин можна замовити в правому або лівому виконаннях будь-якого кута повороту. Обертові елементи цих машин проходять повну процедуру динамічного та статичного балансувань.
За час серійного виробництва в конструкцію тягодутьевих машин були внесені важливі інноваційні рішення, деякі елементи конструкції були модернізовані. Наш завод першим на ринку України вніс істотні зміни в конструкцію ходової частини великих димотягів і тягодуттьових машин. На сьогодні, ми використовуємо у виробництві технології, що дозволяють уникнути застосування важких і технологічно застарілих промопор, замінивши їх найсучаснішими і кращими в світі корпусними підшипниками SKF, SNR, здатними працювати в температурному режимі до 300 ° С. Це технологічне рішення істотно підвищило якість ходової частини тягодуттьових машин, виготовлених за 3-юконструкційною схемою, а також істотно зменшило загальну вагу виробу, прискорило його виготовлення, спростило монтаж і пусконалагоджувальні роботи.
Але найбільші переваги ця інновація дала безпосередньо в процесі експлуатації компаніям замовників, так як будь-які технічні роботи і регламентні заміни, яких час від часу планово вимагає тягодуттьова машина, стали набагато простішими і зручнішими.

Приводами тягодуттьових машин служать електричні двигуни з різними характеристиками (частота обертання, потужність). На даний момент запущені серії тягодуттьових машин, що комплектуються висококласними двигунами WEG, якість цих тягодуттьових машин нічим не поступається сучасним європейським аналогам. Виходячи з аеродинамічних характеристик, розраховують ККД, тиск, споживану потужність, продуктивність тягодуттьових машин.

Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив серійне виробництво робочих коліс для тягодутьевих машин зі спеціальною конусоподібною маточиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни під час експлуатації тягодуттьвої машини. Тип кліматичного виконання димотягів Д – УХЛ (регіон помірний і холодний), розміщення за категоріями 1 ÷ 4, димососів ДН – У (регіон помірний) і Т (регіон тропічний), розміщення по категорії 2; вентиляторів дуттьових ВД, ВДН – У (регіон помірний), розміщення за категоріями 1 ÷ 4; млинових вентиляторів ВМ, ВВСМ – У і Т (регіон помірний, тропічний), розміщення по категорії 1 (нормативи ГОСТ15150-69).
Замовник з легкістю підбере необхідну тягодуттьову машину для свого виробництва виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, а також типу металу. Одна з переваг тягодуттьових машин «Київського вентиляційного заводу» – доступна ціна.