Димотяги

Димотяги «Київського вентиляційного заводу» - тягодуттьові машини відцентрового типу, призначені для відводу продуктів згоряння палива - димових газів. Димососи Д, ДН спроектовані для відводу продуктів згоряння палива - димових газів від котельних агрегатів з врівноваженою тягою різного роду: газових, мазутних, пиловугільних та інших, оснащених комплексами попелеловлення підвищеної ефективності.

«Київський вентиляційний завод» пропонує своїм покупцям широку лінійку тягодуттьових машин з різними параметрами, що відрізняються один від одного конструктивними особливостями. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виготовити різноманітні моделі димотягів, технічні параметри яких безпосередньо пов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і равлика (допустима агрегація равлика коефіцієнтним колесами), схемою виконання димососа, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації.

Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виготовляє тягодуттьові машини найвищої якості на українському ринку. Більш того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва димотягів, надають нам суттєві переваги і перед цілим рядом європейських виробників.

Димотяги Д, ДН, що випускаються нашим заводом, – димотяги одностороннього всмоктування. Ці тягодуттьові машини, як правило, оснащені комплексами попелеловлення підвищеної ефективності. Наші димотяги успішно використовіються в технологічних установках різного роду для транспортування неагресивних газів з концентраціями сторонніх зважених часток, що не перевищують 2 г / м3, а часом агресивних і вибухонебезпечних середовищ. В останніх випадках матеріал проточної частини димотяга повинен мати стійкість до дії відповідногосередовища.

Димтягові агрегати Д, ДН розроблені для довготривалого режиму експлуатації при температурі транспортування газового середовища, що не перевищує 200 ° С (короткочасно 250 ° С). Димососи Д, ДН це моноблоки, поворотні корпуси яких мають спіральний вигляд. Двадцять лопаток робочого колеса димотяга Д 3,5М, тридцять дві димотяга Д і шістнадцять димотяга ДН загнуті назад. Номінальний діаметр димотяга Д 3,5М по зовнішній крайці лопаток дорівнює 3, 5 дециметра.

Особливість конструкцій димососів Д, ДН – присутність накладок на лопатках, наявність броньового листа на твірній равлика. Принцип дії цих димососів – переміщення середовища відбувається завдяки отриманню ним енергії обертання від основного робочого органу – колеса. Відцентрова сила відхиляє забруднений потік в напрямку радіуса практично під 90 °, який потім, минаючи равлик, залишає агрегат. Розрідження, що утворюється в центральній зоні колеса сприяє постійному надходженню повітря. Димотяги, як правило, виконують з одного типу металу – вуглецевої сталі (стандартне виконання). В окремих випадках в силу технологічних особливостей виробництва споживача, під замовлення, димотяги можуть бути виготовлені також з різних марок нержавсталей або з різнорідних металів. Розглянуті серії димотягів можна замовити в правому або лівому виконаннях будь-якого кута повороту. Обертові елементи димососів Д, ДН проходять повну процедуру динамічного та статичного балансувань.

За час серійного виробництва в конструкцію димососів були внесені важливі інноваційні рішення, деякі елементи конструкції були модернізовані. Наш завод першим на ринку України вніс істотні зміни в конструкцію ходової частини великих димотягів і тягодутьових машин. На сьогодні, ми використовуємо у виробництві технології, що дозволяють уникнути застосування важких і технологічно застарілих промопор, замінивши їх найсучаснішими і кращими в світі корпусними підшипниками SKF, SNR, здатними працювати в температурному режимі до 300 ° С. Це технологічне рішення істотно підвищило якість ходової частини димотягів, що виготовляються за 3-ю конструкційною схемою, а також істотно зменшило загальну вагу виробу, прискорило його виробництво, спростило монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Але найбільші переваги ця інновація дала безпосередньо в процесі експлуатації компаніям замовникам, так як будь-які технічні роботи і регламентні заміни, стали набагато простішими і зручнішими. Приводами димотягів стандартного виконання служать трифазні двигуни марок АІР з різними характеристиками (частота обертання, потужність). На даний момент запущена серія димотягів, що комплектуються висококласними двигунами WEG, якість цих димотягів нічим не поступається сучасним європейським аналогам.

Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив серійне виробництво робочих коліс для димотягів зі спеціальною конусоподібноюматочиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни в період експлуатації димотягів. Тип кліматичного виконання димососів Д – УХЛ (регіон помірний і холодний), розміщення за категоріями 1 ÷ 4, димотягів ДН – У (регіон помірний) і Т (регіон тропічний), розміщення по категорії 2 (нормативи ГОСТ15150-69). Покупець з легкістю підбере необхідну модель димотяга, виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, а також типу металу. Одна із загальних переваг димотягів Д, ДН – це доступність ціни.