Вентиляторы дутьевые

Дуттьовий вентилятор «Київського вентиляційного заводу» - тягодуттьова машина відцентрового типу, призначена для використання в будь-якого роду котельнях для подачі і транспортування чистого повітря. Вентилятори дуттьові ВД, ВДН затребувані для підведення повітря в топкові камери котельних установок великих промислових підприємств, котлоагрегатів котелень цехів на теплових електростанціях.

«Київський вентиляційний завод» пропонує вимогливому споживачеві розширену лінійку тягодутьевих машин з різними параметрами, що відрізняються між собою конструктивними особливостями. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виготовити різноманітні моделі дуттєвих вентиляторів, технічні параметри яких взаємопов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і равлика (допустима агрегація равлика коефіцієнтним колесами), схемою виконання дуттьового вентилятора, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації. Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виробляє тягодуттьові машини найвищої якості на українському ринку. Більше того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва дуттьових вентиляторів, надають нам суттєві переваги і перед рядом європейських виробників.

Дуттьові вентилятори ВД, ВДН, що випускаються нашим підприємством, – вентилятори одностороннього всмоктування. Дуттьові вентилятори ВД, ВДН створюють безперервний приплив свіжих повітряних мас з величиною температури -мінус 30 ° С ÷ плюс 80 ° С. Наявність у складі повітряних мас абразивів, вибухонебезпечних речовин, пилу з волокнистою структурою і липкими властивостями, вміст пилових включень понад 0,1 г / м3 – неприпустима. Корпус відцентрового дуттьового вентилятора ВД або ВДН зварений з листів вуглецевої або нержавіючої сталі. На нероз’ємний і роз’ємний корпус вкаже номер вентилятора. Корпус укріплений ребрами жорсткості, як правило, з швелерів. Частини їх, що роблять складнішим монтаж равлика, зазвичай підрізають. Міцне кріплення П-образної опорної рами до фундаменту забезпечують болти. На цьому постаменті встановлений привід. Тридцять дві лопатки робочого колеса всіх модифікацій дуттьових вентиляторів ВД загнуті вперед, шістнадцять лопаток головного робочого елементу дуттьових вентиляторів ВДН – назад.

Дуттьовий вентилятор ВД, ВДН може бути виготовленний правого / лівого обертань будь-якого кута повороту (спостереження з боку двигуна). Перший варіант – обертання робочого колеса по руху стрілок годинника, інший – проти. Кут розвороту равлика становить 0 ° – 270 ° з кроком 15 °. обертові елементи дуттьових вентиляторів в повній мірі проходять процедуру динамічного та статичного балансувань. За час серійного виробництва в конструкцію дуттьового вентилятора були внесені важливі інноваційні рішення, деякі елементи конструкції були модернізовані. Наш завод першим на ринку України вніс істотні зміни в конструкцію ходової частини великих димососів і тягодутьевих машин. На сьогодні, ми використовуємо у виробництві технології, що дозволяють уникнути застосування великих, важких і технологічно застарілих промопор, замінивши їх найсучаснішими і кращими в світі корпусними підшипниками SKF, SNR, здатними працювати в температурному режимі до 300 ° С.

Це технологічне рішення істотно підвищило якість ходової частини вентиляторів, виготовлених за 3-ю конструкційною схемою, а також істотно зменшило загальну вагу виробу, прискорило його виробництво, спростило монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Але найбільші переваги ця інновація дала безпосередньо в процесі експлуатації компаніям замовникам, так як будь-які технічні роботи і регламентні заміни, проведені на дуттьовому вентидяторі, стали набагато простіше і зручніше. Приводами вентиляторів ВД, ВДН служать електричні двигуни з різними характеристиками (частота обертання, потужність). На даний момент запущена серія дуттьових вентиляторів, що комплектуються висококласними двигунами WEG, якість цих дуттьових вентиляторів нічим не поступається сучасним європейським аналогам. За конструктивним виконанням №1 робоче колесо насаджується на вал двигуна, з’єднання агрегату з електродвигуном за конструктивним виконанням №3 здійснюється за допомогою підшипникового вузла і втулочно-пальцьової муфти. За аеродинамічними характеристиками можна визначити ККД, тиск, потужність, продуктивність дуттбових вентиляторів ВД, ВДН.

Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив серійне виробництво робочих коліс для дуттьових вентиляторів зі спеціальною конусоподібною маточиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни в період експлуатації дуттьових вентиляторів. Вентилятори дуттьові ВД, ВДН монтують в приміщеннях, а також за межею будівель (для захисту двигуна потрібен навіс). У разі необхідності підвищення ефективності вентилятора його комплектують двигуном з двома швидкостями, що направляють апаратом. Тип кліматичного виконання – У (регіон помірний), розміщення за категоріями 1 ÷ 4 (нормативи ГОСТ15150-69). Замовнику не важко буде підібрати відповідний дуттьовий вентилятор ВД, ВДН виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, а також типу металу. Одна з переваг дуттьових вентиляторів ВД, ВДН – оптимальна вартість.