Вентилятори осьові

Осьові вентилятори «Київського вентиляційного заводу» - вентилятори для транспортування повітряного потоку в напрямку центральної осі, щодо якої відбувається обертання лопатей агрегатів. Осьові вентилятори в більшості своїй затребувані в системах опалення повітрям, припливно-витяжних комплексах житлово-комунального господарства, а також споруд іншого функціонального призначення.
Картинка не найдена - КВЗ

Асортимент вентиляторів «Київського вентиляційного заводу» різноманітний, в ньому представлені моделі різного призначення з різними конструктивними особливостями і специфікою монтажу. Сайт заводу представляє покупцеві кілька типів осьових вентиляторів, технічні параметри яких взаємопов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і корпусу, схемою виконання вентилятора, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної модифікації.

Агрегати серії ВО 06-300 низького тиску знайшли своє застосування також і при аеродинамічних випробуваннях об’єктів; серії ВОІР (іскрозахищенний реверсивного типу) – в опалювальних, холодильних установках різного роду, вентиляційних системах сушильних камер, в витяжних установках вологого гарячого повітря (просушка піску, деревини), вибухонебезпечних середовищах; серії В 2.3-130 середнього тиску – для усунення відпрацьованого повітряного середовища з різного роду промислових приміщень, циркуляції повітря при промисловій сушці дерева; серії ПАМ 32А (випрямлення потужний повітряного потоку) – для обробки робочих місць зволоженим потоком повітря (ефект зволожуючого душа) на гарячих виробництвах: коксохімічному, металургійному, машинобудівному. Дуже добре справляються вентилятори цих серій з виконанням інших виробничих і санітарних завдань.

Вентилятори осьові, що випускаються нашим вентиляційним заводом, – вентилятори одностороннього всмоктування. Агрегати розглянутих типів в більшості своїй призначені для транспортування повітряного та інших газових потоків, ступінь агресивності яких щодо різних марок вуглецевих сталей подібна агресивності повітря. Розроблено модифікації вентиляторів осьового типу і для транспортування сумішей газів вибухонебезпечного характеру I-й, II-й А, ІІ-й У * категорій груп Т1 і Т4 (Правила пристроїв електроустановок – ППЕ), що не викликають прискорене корродиювання матеріалів проточної ділянки вентилятора. Концентрація в переміщуваному газовому середовищі з температурою мінус 40 ° С ? плюс 40 ° С пилових твердих домішок в першому випадку варіюється 0 – 0,01 г / м3, в разі роботи з сумішами газів вибухонебезпечного характеру – 0 – 0,1 г / м3. Наявність липких і волокнистих утворень в цих середовищах виключається.

Принцип роботи будь-якого з осьових вентиляторів зводиться до транспортування газового середовища після отримання ним енергії обертального руху головного робочого елементу – колеса у напрямку центральної осі, щодо якої і відбувається обертання. У процесі функціонування вентиляторів лопаті коліс захоплюють газові маси, які потім просуваються по цій осі. Робоче колесо приводиться в рух за допомогою електроприводу. Для виробництва вентиляторів осьового типу затребувані такі метали: вуглецева сталь, різнорідні, алюмінієві сплави.

Для особливих потреб на замовлення клієнта можуть бути також виконані корозійностійкі вентилятори з нержавсталі. Всі модифікації розглянутих вентиляторів проходять стовідсоткову процедуру динамічного, статичного балансування. За час серійного виробництва в конструкцію осьового вентилятора були внесені важливі інноваційні рішення, деякі елементи конструкції були модернізовані. Завдяки всьому цьому монтаж і запуск в роботу агрегату здійснюються оперативно. Залежно від сфери використання вентилятори комплектуються електроприводами з різними показниками (частота обертання, потужність).

Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив серійне виробництво робочих коліс для осьових вентиляторів зі спеціальною конусоподібною маточиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни під час експлуатації вентиляторів. Замовнику не складе особливих труднощів підібрати на сайті нашого заводу відповідний осьовий вентилятор для свого виробництва, виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, типу металу. Відрізняюча риса всіх осьових вентиляторів, що випускаються нашим заводом, – низька, а значить доступна ціна.