Пилові вентилятори

Пиловий вентилятор «Київського вентиляційного заводу» - один з елементів систем кондиціонування і вентиляції виробничих приміщень. Пилові вентилятори класів ВЦП 5-45, 6-45, 7-40 та інші розроблені для видалення тирси, стружки, а також пилу від деревообробних верстатів, металообробного верстатного обладнання, суспензій в комплексах пневмотранспорта зерна, його відходів, пилу, як результату обробки вовни, бавовни, шлакових утворень, отриманих в процесі зварювання і т.п.
Картинка не найдена - КВЗ

Асортимент вентиляторів «Київського вентиляційного заводу» різноманітний, в ньому представлені моделі різного призначення з різними конструктивними особливостями і специфікою монтажу. Залежно від потреб замовника, наш завод здатний виробити різноманітні моделі пилових вентиляторів, технічні параметри яких взаємопов’язані з величиною типорозміру робочого колеса і корпусу, схемою виконання вентилятора, типом і потужністю електродвигуна, іншими особливостями конкретної моделі. Ми з гордістю можемо заявити, що на сьогодні наш завод виробляє пилові вентилятори найвищої якості на українському ринку. Більш того, останні інновації, впроваджені в технологію виробництва пилових вентиляторів, дають нам суттєві переваги і перед рядом європейських виробників. Вентилятори пилові класів ВЦП 5-45, 6-45, 7-40, що випускаються вентиляційним заводом, – вентилятори одностороннього всмоктування відцентрового типу. Вентилятори розглянутого класу стандартного виконання затребувані для транспортування пилогазоповітряних неабразивних сумішей вибухобезпечного характеру, рівень агресивності яких щодо наявних марок вуглецевих сталей подібний агресивності повітряного середовища. Концентрація в переміщуваному газовому потоці (верхня межа температури – 80 ° С) твердих механічних пилових домішок не перевищує 100 г / м3, наявність в ньому невеликих конгломератів волокнистої структури або володіють липкими властивостями, категорично виключена. Можливо виготовлення пилових вентиляторів за спецзамовленням і для переміщення середовища, температура якого обмежується величиною, рівною 200 ° С. У разі загальнопромислового призначення пилові вентилятори з поворотним спіральним корпусом виготовляють з вуглецевої сталі (виконання стандартне), вентилятори пилові у вибухозахищеному виконанні виконуються з різнорідних металів (нормативи ДНАОП 0.00-1.18-98). На спецзамовлення покупця для конкретних потреб можуть бути виконані також корозійностійкі пилові вентилятори з нержавсталі. Як правило, вентилятори комплектують робочими колесами стандартного номіналу 1Dн. Під замовлення клієнта можуть бути виготовлені коефіцієнтні робочі колеса – різних номіналів (1,1Dн, 1,05Dн, 0,95Dн, 0,9Dн). «Київський вентиляційний завод» виробляє пилові вентилятори правого, і лівого напрямків обертання.

Переваги пилових вентиляторів:

  • простота конструкції, компактність;
  • комплектація колесами різних номіналів;
  • надійність;
  • легкість монтажу;
  • зведення до мінімуму налипання різного роду на лопатки;
  • мінімум техобслуговування;
  • довговічність;
  • висока продуктивність.

Принцип роботи відцентрового пилового вентилятора – нагнітання повітряного засміченого середовища завдяки впливу відцентрової сили, що утворюється при обертальному русі лопаток (восьми радіально розташованих – класи ВЦП 5-45, 6-45; шести загнутих вперед – клас ВЦП 7-40), мало схильних до налипання. Пилові вентилятори класу ВЦП 5-45 виготовляють по конструктивним виконанням №1 і №5 – нормативи ГОСТ 5976-90. У першому випадку – робоче колесо розміщене на валу електродвигуна, у другому – підшипникового вузла, який пов’язаний з електродвигуном за допомогою клинопасової передачі, що дозволяє змінювати обороти колеса за допомогою зміни шківів. З огляду на бажання замовника, «Київський вентиляційний завод» може під замовлення виготовити пиловий вентилятор цього класу за конструктивним виконанням №3 – розташування колеса на валу підшипникового вузла, який зв’язується з електродвигуном за допомогою втулочно-пальцьової муфти. Вентилятори пилові класів ВЦП 6-45, 7-40 виготовляють за конструктивним виконанням №5 – нормативи ГОСТ 5976-90. Залежно від сфери використання пилові вентилятори комплектують електроприводами з різними показниками (частота обертання, потужність). Також за бажанням покупця пилові вентилятори можуть бути укомплектовані віброізоляторами пружинними ДО або вибухозахищеними ВРВ. Вентилятори, що випускаються нашим заводом, проходять в повному обсязі статичне і динамічне балансування, що дає можливість в стислі терміни здійснити і монтаж, і запуск обладнання в роботу без додаткових витрат на усунення підвищених вібрацій, а також інших супутніх недоліків при відсутності балансування.

Наш завод першим на ринку СНД і в Україні здійснив виробництво під замовлення клієнта робочих коліс для пилових вентиляторів зі специфічною конусоподібною маточиною, що значно полегшує збірку за місцем використання, монтаж, техобслуговування і регламентні заміни в період експлуатації вентиляторів. Тип кліматичного виконання пилових вентиляторів – У (регіон помірний), Т (регіон тропічний) розміщення по категорії 2 – нормативи ГОСТу 15150-69. Замовник обов’язково знайде на сайті нашого заводу необхідну модель пилового вентилятора, виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, типу металу. Одна з переваг пилових вентиляторів всіх класів – розумність ціни.