Відцентрові (радіальні) вентилятори середнього тиску

Вентилятори середнього тиску відцентрові (радіальні) «Київського вентиляційного заводу» - ефективні вентиляційні агрегати, призначені для пересування газоповітряних мас при загальному опорі мережі до 3000 Па включно. У широкому асортименті вентиляторів середнього тиску представлені різновиди серій ВЦ 10-28, ВЦ 14-46, виконані з нержавіючої або вуглецевої сталі, з різнорідних металів, зі сплавів алюмінію.

«Київський вентиляційний завод» випускає широкий спектр вентиляторів, що володіють різними параметрами і конструктивними особливостями, тим самим надаючи своїм покупцям можливість вибору і купівлі обладнання, що оптимально відповідає умовам експлуатації. На сайті нашого підприємства увазі клієнтів представлені серії відцентрових (радіальних) вентиляторів середнього тиску.

  • ВЦ 10-28
  • ВЦ 14-46

Відцентровий вентилятор ВЦ 10-28, ВЦ 14-46 також можна підібрати за типом монтажу, напрямком обертання, схемою виконання, видом металу, характеристиками двигуна, а також за типорозміром. Радіальні вентилятори ВЦ 10-28, ВЦ 14-46, що випускаються нашим заводом, сконструйовані для транспортування повітря, паро – і газоповітряних потоків, включаючи вибухонебезпечні і агресивні, хімічно стійких щодо вуглецевих і нержавіючих сталей, алюмінієвих сплавів, різнорідних металів. Концентрація пилових і дрібнодисперсних твердих включень робочої парогазової суміші не повинна перевищувати 100 мг / м3, а температура робочого потоку – 80 ° С. Вміст у ній волокнистих включень, липких домішок виключений. Присутність вибухових речовин, підвищеної концентрації кисню для вибухобезпечних вентиляторів ВЦ 14-46 (конструкція з різнорідних металів і зі сплавів алюмінію) не допускається.

Металом для виготовлення радіальних вентиляторів ВЦ 10-28, ВЦ 14-46 на нашому виробництві служать вуглецева сталь, алюмінієві сплави або різнорідні метали (вибухонебезпечне і корозійностійке робоче середовище), нержавіюча сталь (робоча середовище забруднене домішками агресивних парів і газів, хімічно стійких щодо нержавіючої сталі і реакційноздатних по відношенню до звичайної сталі).

Всі модифікації цих вентиляторів, мають 32 (ВЦ 14-46) і 48 (ВЦ 10-28) загнуты вперед лопатки. Устаткування проходить стовідсоткове динамічне і статичне балансування. Все це дозволяє в стислі терміни здійснити монтаж, а потім і запуск обладнання в роботу. Залежно від області застосування вентилятори комплектуються двигунами марок АІР або 4ВР з різними параметрами (потужність кВт, частота обертання об / хв).

Наш завод першим в Україні і на ринку СНД ввів серійне виробництво робочих коліс для вентиляторів середнього тиску зі спеціальною конічною маточиною, що істотно полегшує збірку на виробництві, монтаж, обслуговування і регламентні заміни при експлуатації вентиляторів.

Радіальні вентилятори середнього тиску, що випускаються «Київським вентиляційним заводом» розроблені, переважно, для експлуатації в смугах помірного або тропічного клімату з категоріями розміщення 3 і 2 відповідно, виходячи з вимог ГОСТу 15150-69. Оптимальна температура навколишнього повітря для функціонування такого обладнання обмежена рамками: плюс 40 ° С – мінус 40 ° С. Фахівці заводу нададуть покупцеві кваліфіковану допомогу в підборі вентилятора середнього тиску за розумними цінами, технічні параметри і конструктивні особливості якого будуть оптимально підходити для конкретних умов експлуатації.