Відцентрові (радіальні) вентилятори високого тиску

Вентилятори високого тиску «Київського вентиляційного заводу» - високоефективні вентилятори, призначені для пересування газових мас під напором, що перевершує 3000 Па. Відцентрові (радіальні) вентилятори серій ВВД, ОВТ, АВД 3,5, ВЦ 6-28, ВЦ 7-15, ВЦКОК використовуються в системах кондиціонування, вентиляційних системах, а також для вирішення інших виробничих і санітарно-технічних завдань. Вони використовуються для подачі повітря в печі, вагранки, для вентилювання елеваторів, глибинних шахт, для функціонування в пневмотранспортних установках ежекційного типу і т.д

«Київський вентиляційний завод» надає своїм клієнтам можливість вибору, покупки вентиляторів, що мають різні характеристики. На сайті заводу представлений широкий асортимент відцентрових (радіальних) вентиляторів високого тиску, технічні параметри яких безпосередньо пов’язані з величиною типорозміру, витратним матеріалом та іншими особливостями конкретної модифікації. Тут можна підібрати вентилятори з серій ВВД, ОВТ, АВД-3,5, ВЦ 6-28, ВЦ 7-15, ВЦКОК, виходячи зі схем виконання, типу монтажу, виду металу, характеристик двигуна.

Більшість відцентрових вентиляторів високого тиску, що випускаються нашим заводом, сконструйовані для транспортування повітряного потоку, а також інших парогазоповітряних невибухонебезпечних мас, хімічно стійких щодо вуглецевої сталі, з концентрацією пилових включень, що не перевищує 100 мг / м3 (серія ВВД – до 150 мг / м3). Температура робочого потоку не повинна перевищувати 80 ° С. Наявність в них волокнистих матеріалів, липких включень виключено. Відцентрові (радіальні) вентилятори серії ВВД, ОВТ, АВД 3,5, ВЦ 6-28 використовують при кондиціонуванні, в вентиляційних системах, а також для вирішення інших виробничих і санітарно-технічних завдань. Вони затребувані для подач повітря в печі, вагранки, для вентилювання елеваторів, глибинних шахт, для функціонування в пневмотранспортних установках ежекційні типу і т.д.

Вентилятори серій високого тиску як правило виконуються з одного виду металу – вуглецевої сталі. (Під замовлення для спеціальних потреб клієнта вентилятори високого тиску можуть бути також виготовлені з нержавіючої сталі, алюмінієвих сплавів або з різнорідних металів. Модифікації вентиляторів зазначених серій (схеми виконання за номером один або п’ять – муфтове або клиноремінне відповідно) оснащені дванадцятьма (ВВД і АВД 3,5), шістнадцятьма (ВЦ 6-28) загнутими вперед лопатками. залежно від області застосування вентилятори комплектуються двигунами марки АІР з різними параметрами (потужність кВт, частота обертання об / хв). Вентилятори високого тиску мають проходити повне динамічне та статичне балансування. Проведення цих операцій дозволяє в подальшому більш швидко здійснити монтаж і подальший запуск обладнання в експлуатацію з економією коштів і часу на усунення підвищених вібрацій та ін.

Наш завод першим в Україні і на ринку СНД ввів серійне виробництво робочих коліс для вентиляторів високого тиску зі спеціальною конічною маточиною, що істотно полегшує збірку на виробництві, монтаж, обслуговування і регламентні заміни при експлуатації вентиляторів. Вибрати вентилятор високого тиску, технічні параметри якого будуть відповідати конкретному призначенню, не зовсім проста справа. Щоб грамотно вирішити питання з покупкою відповідного вентилятора, вам необхідно звернутися до фахівців «Київського вентиляційного заводу», які готові завжди допомогти у виборі потрібного обладнання за оптимальною ціною, яка задовольнить будь-якого клієнта.