Вентилятори низького тиску

Відцентрові вентилятори низького тиску «Київського вентиляційного заводу» - ефективні вентилятори,призначені для пересування газових мас при тиску, що не перевищує 1000 Па. У широкому асортименті вентиляторів низького тиску представлені такі серії: ВЦ 4-76 Ж, ВЦ 4-75 з вуглецевої сталі; ВЦ 4-70 з сплавів алюмінію.

«Київський вентиляційний завод» надає своїм замовникам можливість вибору, покупки вентиляторів, що володіють різними характеристиками. На сайті заводу вашій увазі представлений широкий асортимент відцентрових (радіальних) вентиляторів низького тиску, технічні параметри яких безпосередньо пов’язані з величиною типорозміру равлика і робочого колеса (допускається агрегатація равлика коефіцієнтним колесами), схемою виконання вентилятора, типом і потужністю електродвигуна та іншими особливостями конкретної модифікації.

Різні серії відцентрових вентиляторів низького тиску, що випускаються нашим заводом, сконструйовані для транспортування повітря, паро – і газоповітряних потоків, включаючи вибухонебезпечні і агресивні, хімічно стійких щодо вуглецевих і нержавіючих сталей, алюмінієвих сплавів, різнорідних металів. Концентрація пилових і дрібнодисперсних твердих включень в робочій парогазової суміші не повинна перевершувати 100 мг / м3, а температура самого робочого потоку – 80 ° С (для жаростійких вентиляторів ВЦ 4-76 Ж – 200 ° С). Наявність в ній волокнистих матеріалів, липких включень для всіх серій вентиляторів виключена. Присутність вибухових речовин, підвищеної концентрації кисню для серій вибухобезпечних вентиляторів ВЦ 4-75 (конструкція з різнорідних металів) і ВЦ 4-70 (конструкція зі сплавів алюмінію) не допускається.

Принцип роботи радіального вентилятора низького тиску базується на використанні дії відцентрових сил, виражається в виштовхуванні повітряних мас. Для виробництва вентиляторів низького тиску використовуються наступні види металів:

  • ВЦ 4-75 – вуглецева сталь;
  • ВЦ 4-76 Ж – спеціальна вуглецева високотемпературна сталь;
  • ВЦ 4-70 – алюмінієві сплави (вибухонебезпечна робоче середовище і спеціальні коррозієстійкі умови експлуатації);
  • ВЦ 4-75 – нержавіюча сталь (робоче середовище забруднене домішками агресивних парів і газів, хімічно стійких щодо нержавіючої сталі і реакційноздатних по відношенню до звичайної сталі);
  • ВЦ 4-75 – різнорідні метали (вибухонебезпечна робоче середовище).

Всі модифікації вентиляторів (схеми виконання за номером один і п’ять) оснащені дванадцятьма лопатками, проходять стовідсоткову динамічну і статичну балансування. Все це дозволяє в невеликі терміни здійснити монтаж, а потім і запуск обладнання в роботу. Залежно від області застосування вентилятори комплектуються двигунами марок АІР або 4ВР з різними параметрами (потужність кВт, частота обертання об / хв).

Наш завод першим в Україні і на ринку СНД ввів серійне виробництво робочих коліс для вентиляторів низького тиску зі спеціальною конічної маточиною, що істотно полегшує збірку на виробництві, монтаж, обслуговування та регламентні заміни при експлуатації вентиляторів. Різні серії ВЦ низького тиску, що випускаються «Київським вентиляційним заводом» розроблені, переважно, для експлуатації в смугах помірного або тропічного клімату з категоріями розміщення 3 і 2 відповідно, виходячи з вимог ГОСТу 15150-69. Оптимальна температура навколишнього повітря для функціонування такого обладнання обмежена рамками: плюс 40 ° С – мінус 40 ° С.

Завдяки широкій тіпоразмерной лінії, виходячи з монтажу виконання, схеми виконання, а також з типу металу, замовник з легкістю підбере необхідну вентиляційне обладнання.